Ыстық желім пистолетіне арналған желім таяқшалары

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:293-КПТр23
95 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаштан, қағаздан, пластмассадан, картоннан, матадан, сәндік бұйымдардан жасалған бұйымдарды жөндеу және желімдеу үшін арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қаптамадағы саны | 100 дана |
| Диаметрі | 0.5 мм |
| Түсі | Ақ |
| Ұзындығы | 23.5 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Қаптаманың салмағы | 0.2 кг |
- Бағасы: 95 ₸

