Safe DELI "ET511" электронды құлып + кілт, 170x230x170 мм, 2,82 кг, сұр

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:344-ET511
25 550 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DELI "ET511" сейфі - сақтықпен орналастыруға арналған ықшам өлшемдері бар қауіпсіз сақтау құрылғысы. Тұтас сұр легирленген болаттан жасалған. Оның өлшемдері 170x230x170 мм, салмағы 2,82 кг, бұл оны әртүрлі жерлерде орналастыруға ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 120Б |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Секциялар саны | 1 |
- Бағасы: 25 550 ₸





