Сейф-book DELI "ET640" құлып кілті, 180x115x55 мм, 0,449 кг, көк

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-ET640
5 650 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DELI «ET640» сейф кітапшасы құндылықтарды сақтауға арналған стильді және функционалды шешім болып табылады.
Сыртқы өлшемдері 180x155x55 мм және салмағы 0,479 кг (қораппен бірге салмағы) оны жинақы және сөреге қоюға ыңғайлы етеді.
Нағыз кітаптың текстурасы мен беттерін имитациялау қажетсіз назар аудармайды және сейфті кез келген интерьерге оңай біріктіруге мүмкіндік береді.
Механикалық құлып және 2 кілт қосылған. Корпус толығымен баспайтын болаттан жасалған.
Сыртқы өлшемдері 180x155x55 мм және салмағы 0,479 кг (қораппен бірге салмағы) оны жинақы және сөреге қоюға ыңғайлы етеді.
Нағыз кітаптың текстурасы мен беттерін имитациялау қажетсіз назар аудармайды және сейфті кез келген интерьерге оңай біріктіруге мүмкіндік береді.
Механикалық құлып және 2 кілт қосылған. Корпус толығымен баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 120Б |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 0.5 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 0.5 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 0.5 мм |
| Түсі | Көк |
| Секциялар саны | 1 |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 180 мм |
| Сыртқы ені | 115 мм |
| Сыртқы тереңдік | 55 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 165 мм |
| Ішкі ені | 95 мм |
| Ішкі тереңдік | 20 мм |
- Бағасы: 5 650 ₸




