Safe DELI "ET510" электронды құлып + кілт, 170x230x170 мм, 2,82 кг, қара

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-ET510
25 350 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қауіпсіздігі 170 мм биіктікте, ені 230 мм және тереңдігі 170 мм және берік көміртекті құрылымдық болаттан жасалған.
Оның дизайны қосымша қауіпсіздік үшін екі құлыптау болттарын және дөңгелектелген фаскаларды қамтиды. Төзімді сызаттарға қарсы жабын және коррозияға қарсы өңдеу сейфті тоттан ұзақ уақыт қорғайды, тозуға төзімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді.
Қауіпсіз басқару тақтасы қарапайым және интуитивті, 3-8 саннан тұратын құпия сөзді орнатуға мүмкіндік береді. Құпия сөзді енгізудің үш сәтсіз әрекетінен кейін автоматты құлыптау орын алады.
Есіктің құлпы мен корпусы ұрлық пен соққыдан қорғалған, ал сейфтің ішкі бөліктері сызатқа төзімді. Есіктің кең ашылу бұрышы мазмұнға оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді
Оның дизайны қосымша қауіпсіздік үшін екі құлыптау болттарын және дөңгелектелген фаскаларды қамтиды. Төзімді сызаттарға қарсы жабын және коррозияға қарсы өңдеу сейфті тоттан ұзақ уақыт қорғайды, тозуға төзімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді.
Қауіпсіз басқару тақтасы қарапайым және интуитивті, 3-8 саннан тұратын құпия сөзді орнатуға мүмкіндік береді. Құпия сөзді енгізудің үш сәтсіз әрекетінен кейін автоматты құлыптау орын алады.
Есіктің құлпы мен корпусы ұрлық пен соққыдан қорғалған, ал сейфтің ішкі бөліктері сызатқа төзімді. Есіктің кең ашылу бұрышы мазмұнға оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 120Б |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қара |
| Секциялар саны | 1 |
| Вид сейфа | кіріктірілген сейфтер мен құпия орындар |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 170 мм |
| Сыртқы ені | 230 мм |
| Сыртқы тереңдік | 170 мм |
| Жалпы | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 25 350 ₸





