Сейф DELI "ET520" электронды құлып + кілт, 200x310x200 мм, 5,5 кг, қара

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-ET520
34 990 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сейф талғампаз қара түсте жасалған. Коррозияға қарсы жабыны бар көміртекті легирленген болаттан жасалған және материалдың қалыңдығы 1,2 мм, есік тақтасының қалыңдығы 3 мм. Сыртқы ұнтақ жабыны
Екі күшті құлыптау болттары (болттар). Құпия сөзді үш рет қате енгізу әрекетінен кейін - 20 секундқа блоктау, ал үш блоктаудан кейін - 5 минут
Көп функциялы басқару тақтасы: құпия сөз + тұтқаның құлпын ашу немесе кілт + тұтқаның құлпын ашу. Төтенше кілт тесігі
Максималды тұрақтылық үшін сейфті орнында қосымша бекітетін якорь опциясы бар.
Екі күшті құлыптау болттары (болттар). Құпия сөзді үш рет қате енгізу әрекетінен кейін - 20 секундқа блоктау, ал үш блоктаудан кейін - 5 минут
Көп функциялы басқару тақтасы: құпия сөз + тұтқаның құлпын ашу немесе кілт + тұтқаның құлпын ашу. Төтенше кілт тесігі
Максималды тұрақтылық үшін сейфті орнында қосымша бекітетін якорь опциясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Отқа төзімділік критерийі | 120Б |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Қара |
| Секциялар саны | 1 |
| Трейзердің болуы | Жоқ |
| Вид сейфа | кеңсе және банк сейфтері |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 200 мм |
| Сыртқы ені | 310 мм |
| Сыртқы тереңдік | 200 мм |
- Бағасы: 34 990 ₸








