DELI кассасы, 90x300x240 мм, 2 кг, болат, қара

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-T509
16 350 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сенімді құлыптау механизмі және секциялық сақтау орны бар DELI кассасы.
Жинақта 2 ауыстыру кілті бар. Қораптың ішінде сізге қажет нәрсені ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік беретін 2 деңгейлі жиналмалы құрылым бар. Жоғарғы деңгейде 5 ұяшық және төменгі деңгейде 4 ұяшық бар. Банкноталарға арналған металл қыстырғыш бар.
Қораптың ықшам дизайны бар, бұрыштары дөңгелектенеді, өткір жиектері жоқ және тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар.
Қораптың материалы тот баспайтын болаттан боялған, қалыңдығы 0,7 мм.
Жинақта 2 ауыстыру кілті бар. Қораптың ішінде сізге қажет нәрсені ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік беретін 2 деңгейлі жиналмалы құрылым бар. Жоғарғы деңгейде 5 ұяшық және төменгі деңгейде 4 ұяшық бар. Банкноталарға арналған металл қыстырғыш бар.
Қораптың ықшам дизайны бар, бұрыштары дөңгелектенеді, өткір жиектері жоқ және тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар.
Қораптың материалы тот баспайтын болаттан боялған, қалыңдығы 0,7 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 0.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 90 мм |
| Сыртқы ені | 300 мм |
| Сыртқы тереңдік | 240 мм |
- Бағасы: 16 350 ₸









