DELI кассасы, 90x200x160 мм, 0,9 кг, болат, қара

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-T500
7 890 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап 2 қабаттан тұрады. Жоғарғы алынбалы қабатта 5 бөлім, төменгі бөлігінде бір үлкен бөлім бар.
Қалыңдығы 0,8 мм көміртекті баспайтын болаттан жасалған, деформацияға және тозуға төзімді
Сыртқы өлшемдері 90 x 200 x 160 мм. Сондай-ақ, ішкі бөлімдер қолма-қол ақшаны, зергерлік бұйымдарды және басқа да құндылықтарды ыңғайлы сақтауға бейімделген.
Қалыңдығы 0,8 мм көміртекті баспайтын болаттан жасалған, деформацияға және тозуға төзімді
Сыртқы өлшемдері 90 x 200 x 160 мм. Сондай-ақ, ішкі бөлімдер қолма-қол ақшаны, зергерлік бұйымдарды және басқа да құндылықтарды ыңғайлы сақтауға бейімделген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 0.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 90 мм |
| Сыртқы ені | 160 мм |
| Сыртқы тереңдік | 200 мм |
- Бағасы: 7 890 ₸





