DELI кассасы, 85x250x180 мм, 1,2 кг, болат, қара

- Қолжетімді емес
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:544-T505
9 890 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап 2 қабаттан тұрады. Жоғарғы алынбалы қабатта 5 бөлім, төменгі бөлігінде бір үлкен бөлім бар.
Қорап қалыңдығы 0,8 мм көміртекті баспайтын болаттан жасалған, деформацияға және тозуға төзімді.
Сыртқы өлшемдері 85 x 250 x 180 мм. Сондай-ақ, ішкі бөлімдер қолма-қол ақшаны, зергерлік бұйымдарды және басқа да құндылықтарды ыңғайлы сақтауға бейімделген.
Қорап қалыңдығы 0,8 мм көміртекті баспайтын болаттан жасалған, деформацияға және тозуға төзімді.
Сыртқы өлшемдері 85 x 250 x 180 мм. Сондай-ақ, ішкі бөлімдер қолма-қол ақшаны, зергерлік бұйымдарды және басқа да құндылықтарды ыңғайлы сақтауға бейімделген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Металл қалыңдығы | 0.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 85 мм |
| Сыртқы ені | 250 мм |
| Сыртқы тереңдік | 180 мм |
- Бағасы: 9 890 ₸




