OfficeSpace мұрағаттық қорабы, галстуктары бар, 250x75x320 мм, микрогофрленген картон, ақ түсті

- Қолжетімді емес
- Коды:325-158550
695 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OfficeSpace A4 форматындағы мұрағаттық қалтасы 700 параққа дейінгі үлкен көлемдегі құжаттарды сақтауға өте ыңғайлы.
Екі қалтасы бар ақ микрогофрленген картоннан жасалған.
Алдыңғы және бүйір жағында таңбалау аймақтары бар.
Екі қалтасы бар ақ микрогофрленген картоннан жасалған.
Алдыңғы және бүйір жағында таңбалау аймақтары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OfficeSpace |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Тік |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Картон қорап |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 75 мм |
| Биіктігі | 320 мм |
- Бағасы: 695 ₸


