OfficeSpace мұрағаттық қорабы, галстуктары бар, 235x150x325 мм, микрогофрленген картон, ақ түсті

- Қолжетімді емес
- Коды:325-225437
995 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OfficeSpace A4 форматындағы мұрағаттық қалтасы 1400 параққа дейінгі үлкен көлемдегі құжаттарды сақтауға өте ыңғайлы.
Екі қалтасы бар ақ микрогофрленген картоннан жасалған.
Алдыңғы және бүйір жағында таңбалау аймақтары бар.
Екі қалтасы бар ақ микрогофрленген картоннан жасалған.
Алдыңғы және бүйір жағында таңбалау аймақтары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OfficeSpace |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Тік |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Түсі | Ақ |
| Бөлімшелер саны | 1 |
| қаптама | Картон қорап |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 253 мм |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
- Бағасы: 995 ₸




