Дели ұсақтағыш, 4-деңгей (4x33 мм), 5 парақ, 10 литр

- Қолжетімді емес
- Коды:344-T015
29 350 ₸
+7 (747) 108-51-39
- +7 (727) 394-51-80
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ақпаратыңыздың қауіпсіздігі үшін сенімді шешім
Түсі: Қара
Қауіпсіздік деңгейі: P-4
Максималды формат: A4
Бір уақытта кесілген парақтар саны: 5
Фрагмент өлшемі: 4 x 33 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Парақтардың максималды саны | 5 д. (дана) |
| Құпиялылық деңгейі | 4 |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Биіктігі | 345 мм |
| Көлемі | 10 л |
| Салмақ | 3.4 кг |
- Бағасы: 29 350 ₸








